Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlayda, İlyada, Adyali.

+2
Nadya Svensson
M. Serenity Bennett
6 posters
YazarMesaj
M. Serenity Bennett

M. Serenity Bennett

En Belirgin Özelliklik : Paranormal şeyleri sevmez, normal insanlara çok özenir.

İlayda, İlyada, Adyali. Empty
MesajKonu: İlayda, İlyada, Adyali.   İlayda, İlyada, Adyali. Icon_minitimePaz Ağus. 28, 2011 8:40 pm

Kendimi tanıtma işlerinde pek iyi değilimdir -bu yüzden bu yazıyı başka siteden kopyaladım- hızlıca anlatıp geçeyim. Öhöm, adım İlayda efendim, Bursa'da yaşıyorum. Hatta şu feribotların kalktığı yer evet. Sonraa... Denizin kenarında yaşamama rağmen pek su insanı değilim ben. Hava insanıyım hava. *-* Yani evet, böyle benim en sevdiğim element havadır, çok takıntılıyımdır da. Sonra, pek popüler olmasa da pop dinlemeyi severim. Cascada en sevdiğim gruptur, pek bilinmez, evet. Çekiklere bayılırım, favorilerim Güney Koreliler efendim. *-* Kore dizilerine de biterim, Kore pop gruplarına da. SNSD'ye ölünür hele. Anime severim, şimdi pek izlemiyorum ama küçükken çok fazla anime izlerdim yani. Anime sohbeti açılırsa yabancı kalacağıma eminim ama, benimkiler gençlere yönelik şeyler değildi çünkü. Aaa, yaşımı söylemedim. Liseye başlıyorum bu yıl, hayırlısı hayırlısı *-* 23 Eylül'de 14'ümü tamamlıyorum. Sonraa, en sevdiğim renk yeşil. Sonra mavi. Ama gök mavisi böyle. Ve lacivert. Sıkı bir hayvansever ve yeşilciyimdir. Arkadaşlarıma dal koparttırmam yani. Öhöm, favori hobim kitap okumaktır, kitaplara biterim! En çok macera ve bilimkurgu severim. Dörtgözüm işte. Biraz da tombişim, bir de bonusum çok tatlıyım yani. Görürseniz yanaklarımı sıkarsınız, öyle yani.
Ne kadar uzatmışım, ama daha ne söyleyebilirim bilemiyorum. Hah, öz eleştiri. İşte burası kolay olacak. Bayağı sakarımdır, sonra tembelimdir, bir de kötümserimdir az buz. Ama böyle çok safımdır, önyargısızımdır, çok şekerimdir *-* Öhöm, başka bir şey de bulamadım eleştiri olarak Basketbolu çok severim. Tenisi de. Voleybol denedim ama beceremedim. Sonra, V for Vendetta beni en çok etkileyen film. Oyuncu olarak sevdiğim bir çok kişi var, oyunculukları çok sağlam yani de, pek hatırlamıyorum. Jennifer Lawrence'a bayılırım, X-men'de kalbimi fethetti yani. Sonra Lucas Till'e ölürüm. Sonra sonra, Emma Watson'ın oyunculuğunu gerçekten seviyorum. Kristin Steward'ı da. Kendisini de çok seviyorum, çok doğal geliyor yani. Hem Hp'yi, hem de Twilght'ı seviyorum, taraf tutmam yani bu arada. Twilght'ta en çok Taylor'cığımı seviyorum *-* Zaten Hp'deki herkesi seviyorum, ama Robert orada süperdi yaa *-* Bu arada ekliyim, en sevdiğim kitap da Anahtar, Zamanın Bekçileri serisinin son kitabı *-
Öhöm, söyleyeceklerim bu kadar, tamamını okumayı başardıysanız size bir öpücük. <3
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İlayda, İlyada, Adyali.   İlayda, İlyada, Adyali. Icon_minitimePaz Ağus. 28, 2011 8:51 pm

Aaa, Kore dizileri. Bir zamanlar ben de epey sarmıştım TRT sağolsun. Saraydaki Mücevher (Cangema. Eheyt.) bi' de neydi, Muhteşem Kraliçe falan. Hoşlar ama, di' mi?
Ehem, Esra efen'm ben de. Memnun oldum İlayda.
M. Serenity Bennett

M. Serenity Bennett

En Belirgin Özelliklik : Paranormal şeyleri sevmez, normal insanlara çok özenir.

MesajKonu: Geri: İlayda, İlyada, Adyali.   İlayda, İlyada, Adyali. Icon_minitimePaz Ağus. 28, 2011 9:04 pm

Muhteşem Kraliçe birkaç bölüm izledim onu evet, hoş <3
Bu arada ünlüne biterim <3 Bayılırım ölürüm Astrid için yani, zevkli kızsın ^^
Memnun oldum bu arada *-*
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İlayda, İlyada, Adyali.   İlayda, İlyada, Adyali. Icon_minitimePaz Ağus. 28, 2011 9:05 pm

Adriana kadar olmasın taş hatun cidden. <3
Ahaha, bi' de gece gece güldüm Cullien'e, onu da belirtmek istedim. xD
M. Serenity Bennett

M. Serenity Bennett

MesajKonu: Geri: İlayda, İlyada, Adyali.   İlayda, İlyada, Adyali. Icon_minitimePaz Ağus. 28, 2011 9:13 pm

Adrianna zaten of yani, ona insan diyemezsin Razz Astrid'in o gözleri yok mu, ihi, bayılıyorum yani <3
Katıla katıla güldüm ben de, o yüzden koydum, insanları neşelendirmek güzel yani Razz
Nadya Svensson

En Belirgin Özelliklik : Transilvanya.

MesajKonu: Geri: İlayda, İlyada, Adyali.   İlayda, İlyada, Adyali. Icon_minitimePaz Ağus. 28, 2011 9:13 pm

İlaydaaaa duy sesimi. aslkdja
Ben seni hatırlıyorum Demeter kızı.
Ama sonra avcı olmuştun bak. lksajd
Neyse efenim tanıdık gördüm sevindim.
Hatırla beni. Nutella'lar seninle olsun.
M. Serenity Bennett

M. Serenity Bennett

MesajKonu: Geri: İlayda, İlyada, Adyali.   İlayda, İlyada, Adyali. Icon_minitimePaz Ağus. 28, 2011 9:22 pm

İsminden tanıdım eski karşim, Demeter kulübesine yaptığın yardımları unutmam yani, bir de takımlarını tabii ki <3
Yazmana sevindim ben de, seni görmek güzel oldu, ihi *-*
Demeter'in çiçekleri seninle olsun <3
Nadya Svensson

MesajKonu: Geri: İlayda, İlyada, Adyali.   İlayda, İlyada, Adyali. Icon_minitimePaz Ağus. 28, 2011 9:24 pm

Bu arada hatun binana ve ünlüne taptım.
Boş zamanımda bir takım yapacağım öyle.
Özelike mavi ceketlilerdesin ya içimden geldi. <1 <2 <3
M. Serenity Bennett

M. Serenity Bennett

MesajKonu: Geri: İlayda, İlyada, Adyali.   İlayda, İlyada, Adyali. Icon_minitimePaz Ağus. 28, 2011 9:25 pm

Ravenclaw aşktır, candır, başlı başına bir yaşam tarzıdır yani Büşra *-*
Ooo, Büşra takımııı, ben her yerde Rav olayım artık Razz
Nadya Svensson

MesajKonu: Geri: İlayda, İlyada, Adyali.   İlayda, İlyada, Adyali. Icon_minitimePaz Ağus. 28, 2011 9:31 pm

Sen Rav olursan ben her yerde sana takım yaparım. Razz
O binaya çok bağlıyım öyle böyle değil. *-*
Ama her sitede de öğrenci alınca yakında sınıfta kalacak benim karkaterler. sdflkj
Zaten sitenin birinde 2 Hog. dönemi 5 sınıf sürünüyor garibim, mevzun olurdu lan. lkdfa
Neyse ben başlığı katletmedne kaçıyorum, ama elimde bir kavanoz nutella yine uğrarım. ehehe
M. Serenity Bennett

M. Serenity Bennett

MesajKonu: Geri: İlayda, İlyada, Adyali.   İlayda, İlyada, Adyali. Icon_minitimePaz Ağus. 28, 2011 9:49 pm

Benimkilerin hepsi kalacak da, ben takmıyorum yani Razz Öğrenci açmazsa içimde kalıyor öyle Razz
Ooo nutella <3 Dört gözle bekleyeceğim nute- ay aman seni Razz
Charles Crestor
Baş İblis Lilith'in Oğlu Avcı / Cellat
Baş İblis Lilith'in Oğlu Avcı / Cellat
Charles Crestor

MesajKonu: Geri: İlayda, İlyada, Adyali.   İlayda, İlyada, Adyali. Icon_minitimePaz Ağus. 28, 2011 11:26 pm

Hoşgeldin İlayda, Berkay ben de.
Lauretta Chambers

Lauretta Chambers

En Belirgin Özelliklik : Sessiz, cesur, asi, açık sözlü ve çok bilmiş.

MesajKonu: Geri: İlayda, İlyada, Adyali.   İlayda, İlyada, Adyali. Icon_minitimePtsi Ağus. 29, 2011 11:55 am

Yerim seniğğğ. Hoş geldin bitanem <3
M. Serenity Bennett

M. Serenity Bennett

MesajKonu: Geri: İlayda, İlyada, Adyali.   İlayda, İlyada, Adyali. Icon_minitimePtsi Ağus. 29, 2011 5:28 pm

Merhaba, memnun oldum Berkay *-*
Oo Sere, yine Chambers yine Emma, hoşbulduk ihi ^^
Venuse McMillen

Venuse McMillen

MesajKonu: Geri: İlayda, İlyada, Adyali.   İlayda, İlyada, Adyali. Icon_minitimePtsi Ağus. 29, 2011 5:45 pm

Öpeeer, gideriiim.
M. Serenity Bennett

M. Serenity Bennett

MesajKonu: Geri: İlayda, İlyada, Adyali.   İlayda, İlyada, Adyali. Icon_minitimePtsi Ağus. 29, 2011 7:32 pm

YERİM. <3
Dianne Lewis

Dianne Lewis

MesajKonu: Geri: İlayda, İlyada, Adyali.   İlayda, İlyada, Adyali. Icon_minitimePtsi Ağus. 29, 2011 8:16 pm

oha ben de x'men de lucas'a ölmüştüm. kris'i seven çok az. bak ordada ortak noktamız var. phoda da gördüm seni hoşgeldiiin
M. Serenity Bennett

M. Serenity Bennett

MesajKonu: Geri: İlayda, İlyada, Adyali.   İlayda, İlyada, Adyali. Icon_minitimeSalı Ağus. 30, 2011 6:25 pm

Off, orada ne taştı di mi ya, oof düşündükçe... Öhöm, tuhaf fantazilerimi paylaşmıyım böyle, sakinim sakinim Razz
Kris iyidir güzeldir ihi *-* Evet Pho'da ben de görmüştüm seni, iki ünlün de isminle aşırı uyumlu olmuş bence, hem burdaki hem oradaki *.* Bir de, ismine baylıyorum, gerçek ismine ama, benim annem de Eylül koymak istemiş adımı ama babam istememiş Razz Öhöm neyse, tanıştığımız iyi oldu, ihi *-*

İlayda, İlyada, Adyali.
1 sayfadaki 1 sayfası