Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Büşra. Nutella.

+6
Rosepery Dé Querin
Margeaux Deschanteh
Louvenia Joubert
Charles Crestor
Lorelei Adorlee
Nadya Svensson
10 posters
YazarMesaj
Nadya Svensson

En Belirgin Özelliklik : Transilvanya.

Büşra. Nutella. Empty
MesajKonu: Büşra. Nutella.   Büşra. Nutella. Icon_minitimePaz Ağus. 28, 2011 9:44 pm

Selam olsun kelam olsun neyse ben de Büşra efenim. Aklıma gelen ilk satırları karalıyorum ondan yazının bitimine kadar kesin saçmalarım siz bana aldırmayıp okumayı burada bırakabilirsiniz. Normalde aslında bir rütbe alıp adam akıllı bir takım yapmaya çalışmadan bu tanışma faslını açmazdım, lakin sıkıldım lan öyle karalayım dedim. Bir kısmınız Nutella olarak tanıdınız kiminiz tanımadınız öyle. Kendimden biraz bahsedecek olursam Supernatural hastası bir kişiğimdir, ki şu an bile ilk sezondan nostalji yapıp Bloody Mary izliyorum. Belki de bu sebeple rütbe başvurusuna Nadya’mın merhum annesinin adını Mary koydum kim bilir? Onun haricinde HIMYM, DW, TBBT gibi gibi dizileri severek takip ediyorum. Özellikle Doktor başladı ya pek sevinirik oldum. Cass’ın kanatları bende gibi bir durum. İstanbul’da yaşıyorum ama siz İzmir diyin bayrama kadar İstanbul’luyum. Bayram’dan sonra İzmir keşfine çıkıp Bornova’lı olacağım. Mevzuya girmeyeyim zaten tercihlerimde de güzelim İstanbul’u seçmiştim dertliyim. Hobi olarak bir zamanlar müzik ile uğraşıyordum fakat odamın köşesinde mefta olmuş gitarımdan ötürü bana göre olduğunu anlayarak resimle uğraşmaya başladım. Ara sırada ps’de öyle acemi olarak takılıyorum. Müzik zevki açısından belirli bir tarzım yoktur, kulağa hoş geleni dinlesem de Bon Jovi bir başkadır. Belki de ciddi olarak taparak dinlediğim tek grup olduğunu söyleyebilirim. –konseri sormayın o açıdan kahroldum, ki zaten şu an save a prayer ile özlem gideriyorum.- Umm aklıma fazla bir şey gelmedi, ikizler burcunun çenesi kim düşük demişse emin olsun ki bu yazıdan yanılıyor. dflgkja Öyle, diyerek yazıyı burada sonlandırmış bulunmaktayım.
Lorelei Adorlee

Lorelei Adorlee

Büşra. Nutella. Empty
MesajKonu: Geri: Büşra. Nutella.   Büşra. Nutella. Icon_minitimePaz Ağus. 28, 2011 10:03 pm

Sevgili Nutella;
Okumadım direk konuya giriyorum asdf. YİRİM SENİİİİİİİ. Kurgulanmalıyız bu karakterimle. Bildiğin hoş falan huhuu. Hoşgeldin sefalar getirdin bu arada. NE DOCTOR BAŞLADI MI!!!11!!! NEYSE sakinim. SPN, HIMYM, DW bende de hayat felsefiğidir.
Saygılar, danette.
Nadya Svensson

En Belirgin Özelliklik : Transilvanya.

Büşra. Nutella. Empty
MesajKonu: Geri: Büşra. Nutella.   Büşra. Nutella. Icon_minitimePaz Ağus. 28, 2011 10:09 pm

Sevgili danette;
Asıl ben seni yerim bunu bil! Öyle böyle çok seviliyorsun. Kobacan kalp. + Başladı hatun. Birde okumadım direk konuya giriyorum demişsin. alksdjad Gerçi o yazıda ben de Doktor'un adını görsem o kısmı direk okurum öyle. lksdjf Ayrıca yapalım, zaten benim hatun da avcı olacak fakat biraz karışık Winchester stili. kdflja
Lorelei Adorlee

Lorelei Adorlee

Büşra. Nutella. Empty
MesajKonu: Geri: Büşra. Nutella.   Büşra. Nutella. Icon_minitimePaz Ağus. 28, 2011 10:28 pm

O daha süper bu da öyle olsun takılsınlar sam ve dean gibi ohooo heyecanlandım anam asdf. -Sadece HIMYM ile başlayan yeri okudum asdf.
Charles Crestor
Baş İblis Lilith'in Oğlu Avcı / Cellat
Baş İblis Lilith'in Oğlu Avcı / Cellat
Charles Crestor

Büşra. Nutella. Empty
MesajKonu: Geri: Büşra. Nutella.   Büşra. Nutella. Icon_minitimePaz Ağus. 28, 2011 11:34 pm

HIMYM candır, ikizler burcu da iyidir. E tamam işte, daha ne. Hoşgeldin Smile
Louvenia Joubert

Louvenia Joubert

Büşra. Nutella. Empty
MesajKonu: Geri: Büşra. Nutella.   Büşra. Nutella. Icon_minitimePtsi Ağus. 29, 2011 8:48 am

Ay İZMİR oraya aşığım, İstanbul'da okumak istiyorum ama İzmir kadar mükemmel bir şehir yok bence. Nutella olarak tanıyorum seni sanırım, Yağmur ben memnun oldum ehehe. *.*
Margeaux Deschanteh

Margeaux Deschanteh

Büşra. Nutella. Empty
MesajKonu: Geri: Büşra. Nutella.   Büşra. Nutella. Icon_minitimePtsi Ağus. 29, 2011 8:51 am

Evet, harika ps'lere imza atan ama onlara acemi demekte kararlı olan insan. Burçdaşız, öyle hani. Esra'yım, tanıyorsun. Hoşgeldin Büşraaa! =D
Rosepery Dé Querin

En Belirgin Özelliklik : Orta Dünya

Büşra. Nutella. Empty
MesajKonu: Geri: Büşra. Nutella.   Büşra. Nutella. Icon_minitimePtsi Ağus. 29, 2011 8:59 am

Annem <3
Vienetta Pershie

Vienetta Pershie

Büşra. Nutella. Empty
MesajKonu: Geri: Büşra. Nutella.   Büşra. Nutella. Icon_minitimePtsi Ağus. 29, 2011 9:08 am

Acaba Büşbüş'üm olan Büşra mısın? o.O
Damien Marceau

Damien Marceau

Büşra. Nutella. Empty
MesajKonu: Geri: Büşra. Nutella.   Büşra. Nutella. Icon_minitimePtsi Ağus. 29, 2011 10:16 am

O bir aşk o bir sanat o bir herşey Very Happy
Lauretta Chambers

Lauretta Chambers

En Belirgin Özelliklik : Sessiz, cesur, asi, açık sözlü ve çok bilmiş.

Büşra. Nutella. Empty
MesajKonu: Geri: Büşra. Nutella.   Büşra. Nutella. Icon_minitimePtsi Ağus. 29, 2011 1:44 pm

İdolüm, Nutellam, Nutellalı pastam, fıstığım, cevizim, Dean manyağım, Ravenclaw prensesim hoşgeldin sana en kocamanından ve öpücüklüsündeeeen <3
Misafir
Misafir

Büşra. Nutella. Empty
MesajKonu: Geri: Büşra. Nutella.   Büşra. Nutella. Icon_minitimePtsi Ağus. 29, 2011 2:02 pm

İzmir güzeldir ya, seversin, alışırsın. Bornova'ya ben çok uzak kalıyorum mesela ama orası da güzel bir yer bildiğim kadarıyla. O.o Bi' de metro falan var ya, ulaşım kolay, hoş yani.
Melanie Bennett

Büşra. Nutella. Empty
MesajKonu: Geri: Büşra. Nutella.   Büşra. Nutella. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 31, 2011 5:20 pm

Beni Supernatural ile tanıştıran Büşra mısın sen Very Happy Nutella aşığı eden, photoshop ile tanıştıran??

Büşra. Nutella.
1 sayfadaki 1 sayfası