Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Three Days Grace.

2 posters
YazarMesaj
Esmeralda Salvatrice

Esmeralda Salvatrice

Three Days Grace.  Empty
MesajKonu: Three Days Grace.    Three Days Grace.  Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 8:25 pm

Bu başlığa direk Rüm'ün uçacağını tahmin ediyorum aslında. Zaten beni TDG ile tanıştıran ilk insanlardan biridir Rüm. Neysem konumuza dönersek... Dün gece fazla nostalji takıldığımdan mıdır nedir bilinmez, bu gece de fizy de baştan aşağı TDG dinlemeye başladım. Dedim bi açayım başlık hatta bi parçasını da koyayım, öyle yani. Fakat koyamıyomuşuz bunu anlamış olduk. Olsun, adını verelim biz de. Biraz da sözlerini. Dinleyin derim.

Last to know.
I'll be the first to say, that now I'm okay. And for the first time, I've opened up my eyes. This was my worst love. You'll be the first to go. And when she leaves you for dead, you'll be the last to know.
Jacquetta Qixinâ

Jacquetta Qixinâ

En Belirgin Özelliklik : Aşırı sessiz.

Three Days Grace.  Empty
MesajKonu: Geri: Three Days Grace.    Three Days Grace.  Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 9:08 pm

Last To Know'u gördüm sanki orada. Aman Tanrı'm, ilk dinlediğimde o şarkı beni ağlatmıştı resmen. TDG'yle çok yeni tanışmış sayılabilirim ama beni tanıştıran insan yüzünden bu gruba neredeyse tapacak haldeyim. Let It Die grupla tanıştığım şarkıdır. Çok sinirimdir o şarkıya ama severim yani. Solistlerinin başından gelenleri duyduğumda ayrı ağladım böyle. Last To Know'u ne zaman dinlesem bu yüzden gözlerim doluyor. Tamam, saçmalıyorum ben sanırım. Ecem koyamamış, ben koyayım ama şarkının linkini.^^
Bizde fizy açılamadığından Youtube'dan veriyorum linki.

Three Days Grace.
1 sayfadaki 1 sayfası