Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ne Mırıldanıyorsun?

+5
Isadora Gilchrist
M. Serenity Bennett
Nadya Svensson
Lorelei Adorlee
Margeaux Deschanteh
9 posters
YazarMesaj
Margeaux Deschanteh

Margeaux Deschanteh

Ne Mırıldanıyorsun? Empty
MesajKonu: Ne Mırıldanıyorsun?   Ne Mırıldanıyorsun? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 27, 2011 8:43 pm

...
Lorelei Adorlee

Lorelei Adorlee

MesajKonu: Geri: Ne Mırıldanıyorsun?   Ne Mırıldanıyorsun? Icon_minitimePaz Ağus. 28, 2011 9:57 pm

Esme deli rüzgar, başım dönüyor. Suskun bu martılar, içim sıkılıyor. Deli rüzgar dur, bir kadeh şarap içelim. Öyle git... Esme deli rüzgar, başım dönüyor. Suskun bu martılar, içim sıkılıyor. Deli rüzgar dur, bir nefes duman içelim. Öyle git... Laaa lalalala laaa laala laaa...
Nadya Svensson

En Belirgin Özelliklik : Transilvanya.

MesajKonu: Geri: Ne Mırıldanıyorsun?   Ne Mırıldanıyorsun? Icon_minitimePaz Ağus. 28, 2011 10:05 pm

We got something to believe in. Even if we don't know where we stand. only God would know the reasons, but I bet he must have had a plan. You were born to be my baby and baby, I was made to be your man na na nana nana na na...
Bu gece Bon Jovile ile öyle geçecek. *-*
M. Serenity Bennett

M. Serenity Bennett

En Belirgin Özelliklik : Paranormal şeyleri sevmez, normal insanlara çok özenir.

MesajKonu: Geri: Ne Mırıldanıyorsun?   Ne Mırıldanıyorsun? Icon_minitimePaz Ağus. 28, 2011 10:07 pm

Öldüm, kollarında cenneti gördüm, senden sonra söndüm, yakan yok. *.*
Isadora Gilchrist

Isadora Gilchrist

MesajKonu: Geri: Ne Mırıldanıyorsun?   Ne Mırıldanıyorsun? Icon_minitimePtsi Ağus. 29, 2011 9:42 am

Gerçekten bilmek istiyor musun?
Serkan iz may görl, Serkan iz may göööörrrl.
Paura Lagune

Paura Lagune

En Belirgin Özelliklik : Uyanıkken kabus gördüğünüze sizi inandıran bir insanın en belirginözelliği ne olabilir ki?

MesajKonu: Geri: Ne Mırıldanıyorsun?   Ne Mırıldanıyorsun? Icon_minitimeÇarş. Ağus. 31, 2011 5:11 pm

I am best of the best, I am BW O.o
Jacquetta Qixinâ

Jacquetta Qixinâ

En Belirgin Özelliklik : Aşırı sessiz.

MesajKonu: Geri: Ne Mırıldanıyorsun?   Ne Mırıldanıyorsun? Icon_minitimeC.tesi Eyl. 03, 2011 4:08 pm

Şarkı mırıldanmıyorum ama kendi kendime mırıldanıyorum resmen *-* Bknz: Carmella'nın vampir olmayıp vampir davranışlarını göstermesini, Stan'i ısıracak olmasını seviyorum. HEM DE ÇOK! <3
Tessa Palmer

Tessa Palmer

En Belirgin Özelliklik : Yalnız takılmayı sevmesine rağmen, onu her zaman herhangi birisiyle gülüşürken görebilirsiniz.

MesajKonu: Geri: Ne Mırıldanıyorsun?   Ne Mırıldanıyorsun? Icon_minitimePaz Eyl. 04, 2011 12:02 pm

Vaç mi şayn [İngilizcem mükemmeldir zaten k5]
Esmeralda Salvatrice

Esmeralda Salvatrice

MesajKonu: Geri: Ne Mırıldanıyorsun?   Ne Mırıldanıyorsun? Icon_minitimeSalı Eyl. 13, 2011 10:30 pm

Görmedim... Öyle parlak, başka bir dünya. Anladım... Yok ki senden, daha fazla; kalbi kırılmış, ruhu açılmış, yarası saçılmış, bu dünyada.

Ne Mırıldanıyorsun?
1 sayfadaki 1 sayfası