Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Diğer Esra.

3 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Diğer Esra. Empty
MesajKonu: Diğer Esra.   Diğer Esra. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 27, 2011 9:48 pm

Ehe, selamlar efen’m, Esra ben. Aslında bayağı eski bir insanım da pek ortalarda görünmemişim gibi demek ki. O.o Fi tarihinden Fanella falan diye hatırlayanlar olabilir, olmazsa da sağlık olsun, önemi yok. xP Epey bir nick değiştirdiğimi fark ettim şu an, üşendiğimden hepsini tek tek azmıyorum da buralardaydım yani. Im, on altı olmaktayım yaş olarak amma velakin bu sene üniversite sınavım var, lanet olsun. Sene içinde beni buralarda günde bir saatten fazla görürseniz hiç acımayın kovun yani, ciddiyim. *-* Eeeö, TM’yim, safkan TM’yim. –Sonradan sayısaldan geçmedim yani. Bi’ de evet, bizim sınıfta böyle bir kullanım var gerçekten. xD – Sonracığıma efen’m hipnoterapist olmak istiyorum, öyle de manyak bir hayalim var. Aslında psikoloji okumak falan şart değil gibi de olsun, karizmatik bir okuldan mezun olacaksın ki prestij falan böyle. asdfgh. Aslında iyi de puanlarım falan şimdilik ama bugünkü denemenin sonuçları hoşuma gitmedi mesela pek. O.o Eö, neyse, konuyu değiştirelim. Henüz hipnoz konusunda pek bir başarı kaydedebilmişliğim yok aslında ama olacak, şimdiden iki ufak - kendi çapımda zaferim var yani bence, okul açılınca daha fazla denekle daha çok başarı yakalayacağıma da inanıyorum. asdfgh. Ha bi' de İzmir'deyim, eğer 'Sigarayı bırakmak falan istiyorum ya da bir şeye ihtiyacım yok da şu kızın gönlü olsun, Esra beni bir hipnotize etsin bakalım' diyorsanız konuşalım bi'. asdfgh.

Vakti zamanında –eö- ilgilendiğim daha farklı ünlüler olsa da şu sıralar Derren Brown’a kafayı takmış bulunuyorum. *-* Öyle bir adam ki şu anda görsem bacaklarına yapışıp herife tapmaya mı başlarım yoksa kulaklarımı örtüp gözlerimi yumup aksi istikamette “duyamıyorum kiiiiii” diye bağırarak koşmaya mı, bilemiyorum. Kendisine hem tapıp hem de adamdan ölümüne tırsıyorum yani, öyle bir şey. O.o İlginç adam, zombili şeyini falan izlemek lazım. Ehem, neyse.

Ha, şey, bi’ de temayı ben yaptım ama menajerim Taha’dır, öyle yani. *-*
Bi' de bi' de önizlemeye alınca gördüm de Astrid çok tatlı, di' mi?
Gwythyr Wynn

Gwythyr Wynn

Diğer Esra. Empty
MesajKonu: Geri: Diğer Esra.   Diğer Esra. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 27, 2011 10:45 pm

Merhaba o zaman yaşıt olup sınava girecek ve hedefi belli olan kişi. Umarım başarılı olursun ve hedefine ulaşırsın. Bir hedefi olmayan kişinin içten dilekleri bunlar. Very Happy
Misafir
Misafir

Diğer Esra. Empty
MesajKonu: Geri: Diğer Esra.   Diğer Esra. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 27, 2011 11:00 pm

Ehe, sana da başarılar bir hedefi olmayan kişi. ^^
Ulysses Ulyssa

Ulysses Ulyssa

Diğer Esra. Empty
MesajKonu: Geri: Diğer Esra.   Diğer Esra. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 27, 2011 11:02 pm

Neyse ki on birinci sınıfımı hedef belirlemekle geçireceğim. Very Happy Teşekkürler şimdiden.
Bir de şey sanırım alanından tercih yapacaksın, en azından, değil mi? Bu güzel bir durum olsa gerek, ben bilmiyorum bu duyguyu. adsfgh
Misafir
Misafir

Diğer Esra. Empty
MesajKonu: Geri: Diğer Esra.   Diğer Esra. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 27, 2011 11:09 pm

Ben de benim gibi bir YGS-zede diye düşünmüştüm ama varmış bir senen daha yine, hoş. -Hey gidi günler hey.- Çok çabuk geçiyor ama o bir sene bak. Nihahaha. Twisted Evil - Neden bunu söyledim bilmiyorum. O.o Öhm, neyse. -
Ehe, evet, alandan oluyor. Daha tam karar vermediysen sen de alanından tercih yapabilirsin bence de şimdi kat sayı farkı falan küçük ya şimdi, alan dışı yapsan da çok bir şey fark etmiyor sanırım.
Vivian Mankowitz

Vivian Mankowitz

Diğer Esra. Empty
MesajKonu: Geri: Diğer Esra.   Diğer Esra. Icon_minitimePaz Ağus. 28, 2011 9:50 am

TM kalp.
Meraba TM'ci gördüm yorum atmak istedim. TM iyidir, candır.Very Happy Ben de Beren.
Misafir
Misafir

Diğer Esra. Empty
MesajKonu: Geri: Diğer Esra.   Diğer Esra. Icon_minitimePaz Ağus. 28, 2011 10:39 am

Ehe, TM kardeşliği. <3
Merhaba Beren.

Diğer Esra.
1 sayfadaki 1 sayfası