Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Emre'yim Ben Mesela.

3 posters
YazarMesaj
Gwythyr Wynn

Gwythyr Wynn

Emre'yim Ben Mesela. Empty
MesajKonu: Emre'yim Ben Mesela.   Emre'yim Ben Mesela. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 27, 2011 11:13 pm

Emre, 16 yaşında, Eskişehir'den öğrenciyim. Lise üçe geçmiş bulunuyor ve çoğu öğrenci gibi okuldan nefret ediyorum. Onlardan farkımsa okuldaki çevreden de rahatsız olmam. Genelde insanlar, içindeki öğrencilerle dolu, derssiz ve sınavsız ortamlar hayal ederken ben o öğrencileri de istemiyorum; çünkü çoğu ile aynı kafadan bile değilim. Neyse, bu salak kısmı bir kenara bırakıyor ve neler yapmaktan hoşlandığımdan bahsediyorum. Öncelikle, kitap okumaktan zevk alırım; fakat şu sıralar okuduğum söylenemez. Sıcakların etkisi ve okulumun beni kitaplardan soğutması nedeniyle büyük bir ihtimal ile bu okumama durumum. En sevdiğim kitap Fareler ve İnsanlardır; ancak Harry Potter'ın yeri benim için her zaman ayrıdır. Ayrıca yazı yazmaktan büyük bir keyif alırım. Harry Potter Rpglerde yazdım falan; ama onları bıraktığımı ya da bırakacağımı sanıyorum. Ayrıca bir blogum var ve orada da yazmak konusunda uğraşıyorum, daha özgün şeyleri. Ayrıca her defasında yarım kalan onlarca roman girişimine sahibim. Bu bir utanç kaynağı aslında. Neyse, müzik dinlemekten hoşlanyorum. Klasik müzik, metal müzik, kısmen de olsa rock müzik türleri ilgimi çeker; ancak bir de Björk dinlemeye başladım, ona da taptım. En sevdiğim müzikler konusunda Chopin'in Marcha Fùnebre'si derim. Anime manyağıyımdır ve ona "çizgi film" diyenlerden nefret ederim. Bakuman (Dikkat bakugan değil), Gintama, Level E, Ao No Exorcist pek sevdiklerimdendir. Müzikten sonra yazacaktım aslında; ama unutmuşum. (Yan) Flüt çalıyorum amatörce. Ona da Yan flüt diyenlere kızarım. Türkiye'de blok flüt, flüt olarak öğretildiğinden orijinalinde flüt olan enstrümanın başına yan getirilmesi sinirimi bozar.

Sonra sonra, siyaseti severim. Sayısal okumama karşın gazetecilik okuyup ileride siyasi konular hakkında köşe yazarlığı yapmayı hedefliyorum açıkçası. Filozoflar hakkında hiçbir şey bilmesem de felsefeyi severim. Materyalistleri anlayamam sonra bir de. Spiritualistim, ki bu felsefi bir görüşle birlikte bir dinî kavramı da karşılamakta. Ateistleri anlamam, Türkiye'de satanist olmadığı için yorum yapamayacağım. Satanist'ler kedi falan kesmiyor, en azından Spiritualist Satanistler. Kendimden çok uzaklaştım. Ne olursan ol yine gel diyorum bunu kesmek için.

Üşengecimdir bir de. Üşengeç olduğum hâlde bu kadar şeyi nasıl yazdığımı ben de bilmiyorum. Dolmakalem ve daktilo âşığı, Türkçe katledenlerle savaşan birisiyim. Arada garip kelimeler duyabilirsiniz benden, bunu sakın Türkçe'ye karşı bir hareket olarak algılamayın, çoğu kişiden daha fazla Türkçe'ciyimdir. Bir de çok unutkanımdır. Örnek vermem gerekirse, yazmadan önce planlamaya başladığım çoğu şeyi unuttum.

Siz sorun ben söyleyeyim bundan sonrasını. Çünkü aklıma hiçbir şey gelimiyor ki.

Aklıma gelmişken, oğlak burcuyum. İnatçıyım.

-Azıcık kopyala yapıştır yaptım sanki. Very Happy

Edit: Eğer burslu kazanabilirsem Bahçeşehir Üniversitesi, İletişim Fakültesi, Yeni Medya bölümü istiyorum ama kazanamayacağımdan dolayı sorun yok. Bana 500000 Amerikan doları verirseniz Japonyada da okurum yani.
Zdeněk Blendis

Zdeněk Blendis

MesajKonu: Geri: Emre'yim Ben Mesela.   Emre'yim Ben Mesela. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 27, 2011 11:22 pm

Sadece 500000 dolarcık mı? Köpeğin olsun Emre. ^^ Hah, neyse mevzuya geçiyorum. Ben Su, London Rasmussen olan Su. -bu kadar, daha fazla uzatamadım.
Gwythyr Wynn

Gwythyr Wynn

MesajKonu: Geri: Emre'yim Ben Mesela.   Emre'yim Ben Mesela. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 27, 2011 11:24 pm

Yani benim kısaca Londra dediğim su. Very Happy
Ahaha, 5 yıl orada kalacağımı düşünürsek çok değil aslında. Very Happy Uçak masrafları da içinde. Siteden bi' para toplayın da 2 yılda beni gönderiverin bi' Japonyaya. adfsgvbnmöç

Not: aslında 450.000 Dolar da ben birazcık masraf yapabilirim diye ekleme yaptım. Very Happy
Lorraine Joubert

Lorraine Joubert

En Belirgin Özelliklik : Zeka, güzellik ve gözlerr.

MesajKonu: Geri: Emre'yim Ben Mesela.   Emre'yim Ben Mesela. Icon_minitimePaz Ağus. 28, 2011 4:18 am

Ben de Gülden, memnun oldum ^^
Gwythyr Wynn

Gwythyr Wynn

MesajKonu: Geri: Emre'yim Ben Mesela.   Emre'yim Ben Mesela. Icon_minitimePaz Ağus. 28, 2011 9:29 am

Ben de memnun oldums.

Emre'yim Ben Mesela.
1 sayfadaki 1 sayfası