Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

. Lili

YazarMesaj
Lili Schäfer

Lili Schäfer

. Lili Empty
MesajKonu: . Lili   . Lili Icon_minitimeC.tesi Ağus. 27, 2011 11:29 pm

'' Lili Schäfer
    '' On sekiz.
    '' Alman Fransız melezi.
    '' Köln, Almanya.
    '' Almanca (anadil), Fransızca (anadil), İngilizce (aşırı aksanlı).
    '' Gryffindor, Hogwarts (terk).
    '' Blood Quill Röportaj Muhabiri.

. Lili 2eposjp

& Hey! Sanırım size kendimi tanıtmam gerekiyor. Merhaba! Yukarıda yazdığı gibi adım Lili. Herhangi bir lakabım yok; zaten buna gerekte yok. Lili'ye nasıl bir lakap takılabilir ki? Eğer aklınıza gelen bir şey olursa söylemeniz yeterli. Her neyse, bunları geçelim şimdi. On sekizime yeni girdim. Sweet eighteen. Blood Quill'de röportaj muhabiriyim. Size göre garip bir meslek olabilir, ancak benim fazlasıyla sevdiğim ve eğlendiğim bir şey. Karşıma ünlü birisi çıktığında ona istediğim soruları yönelte biliyorum. Belki biraz açık sözlüyüm. Evet, ağzıma gelen her şeyi söylerim. Karşımdaki kırılmış veya kırılmamış umurumda da değil açıkçası. Kendini beğenmiş o aptal Slytherin kızlarından da çok farklıyım. Ah, affedersiniz Slytherinliler, öyle demek istememiştim! Hahahaha. Gülüyorum şu an. Aah, çok tatlı gülüyorum değil mi? Tanrım. Oldukça eğlenceli birisiyim. 'Çok gezen mi bilir, çok okuyan mı?' sorusuna çok gezen bilir derim ve giderim. Evet, gezmek en büyük tutkum. Boynuma taktığım fotoğraf makinemle fazlasıyla turist bir havayla gezerim hemde. Bu yüzden işimden bir çok kez atılma tehlikesi geçirdim. Her neyse, ben bunu seviyorum! Ah birde, fast food benim hayatım. Aynı zamanda kahve de. Fazlasıyla muggle'lar gibi yaşıyorum, çünkü onların yaşantısı bana çok daha cazip geliyor. Zaten benim cadı olmam hata. Büyülerden çoğunu bilmediğim gibi şu an asamın nerede olduğu hakkında en ufak bir fikrim yok. Babasının kızıyım diyebilirim. Onun hem görünüş, hemde kişilik olarak aynısıyım. Tam bir Almanım! Bunun yanında her zaman sevimli olabiliyorum. Yalan söylemeyi beceremediğim gibi yalandan nefret ederim. Dobra olmak en iyisi. Ah birde şunu eklemeliyim ki ne kadar Fransız melezi olsam da Fransızlara benzeyen en ufacık bir yanım yok. Yalnızca aksanım benziyor, çünkü belli bir süre Fransa'da kaldım. Eh, haliyle oranında aksanını öğrenmek zorunda kaldım. Annem sağ olsun. Ben üç yaşımdayken ayrılan aile fertlerime sesleniyorum. Anne, artık şıkıdım şıkıdım giyinmekten vaz geç ve kendini başka erkeklere bırak. Bu tiplemeyle babamı tekrar kazanamazsın. Ve şimdi sıra babamda. Babacığım, bu gazla devam et! Sana bakan tekrar dönüp bakıyor. Tanrım; benim ilk ve son aşkımsın.
Lili Schäfer

Lili Schäfer

. Lili Empty
MesajKonu: Geri: . Lili   . Lili Icon_minitimeC.tesi Ağus. 27, 2011 11:29 pm

. Lili Fvwrxs İ L İ Ş K İ L E R . Lili Spfyj8
. Lili 2hh11tw . Lili 2ivz4ew

* Icona gerek yok.
* Kurgusuz gelmeyin, yolarım.

. Lili
1 sayfadaki 1 sayfası