Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Fairy~S || Serena

+4
Damien Marceau
Rosepery Dé Querin
Charles Crestor
Lauretta Chambers
8 posters
YazarMesaj
Lauretta Chambers

Lauretta Chambers

En Belirgin Özelliklik : Sessiz, cesur, asi, açık sözlü ve çok bilmiş.

Fairy~S || Serena Empty
MesajKonu: Fairy~S || Serena   Fairy~S || Serena Icon_minitimePtsi Ağus. 29, 2011 9:09 am

Merhaba ben uzunca 'saçma başlıklar yazan kız' ya da 'GG' ehehe. Neyse ciddi olalım, ben Serena. Böyle kimliğimi gizlemeyi pek severim. Başarılıyımdır biraz ama saklı kalamıyorum, konuşasım geliyor. İnsan ona göre davranır işte... Sonra sevmediğim ya da beni sevmeyen biri gelipte ay tanışalım falan derse tırlatırım kafayı. Normalde kısa bir ara verecektim RP'lere ancak vazgeçtim sevdiklerim için... Gördüm geldim sevindim falan. Neyse böyle hep Gryffindor olurum ama içimde Slytherin aşkı var neyse neyse. İşte ben her siteye üye olan biriyimdir, üye olup rütbe almaya bayılırım, rp yapmaya da (son günler hariç artık bunalıyorum sanki ara veririm galiba), photoshop'a da bayılırım bi de... Genelde takım yapmakla uğraşırım ama bugünlerde o da sıkıyor. Yaz sıcakları beni aldı götürdü bir yerlere böyle. Zor geleceğim kendime... Pek tanıdığım yok ama sorun değil tanışırım. Yeni insanlarla konuşmak, tanışmak hoşuma gider. Kurgular üzerine konuşmak falan... Kendime geçeyim biraz. Lise öğrencisiyim, ah o lanet liseler... Nefret ediyorum hepsinden. Şimdi konservatuar'da okumak vardı. Hangi bölüm olduğu fark etmez, her konuda yeteneğim var yani. Birde son günlerde şiir çok yazıyorum. Eğlenceli aslında, günlük yazmaktansa duygularımı kendi gizlice yansıtabiliyorum. Sonra başka ne desem hmmm hah şey çok kitap okurum. Tam bir kitap kurduyumdur. Bir kitabı bir günde bitiririm genelde, böyle internetten ya da insanlardan sıkıldığım da okumaya başlarım. Son olarak 'Hale' kitabını bitirdim dün akşam. Çok güzeldi. Tavsiye ederim. Wood var orada bitane aşık oldum hatta ahaha. Cidden kız dehşet anlatıyor ama... Bayılmamak elde değil. Kişiliğim böyle biraz gariptir. İnsanlar çoğunlukla sıcakkanlı olduğumu söylemez ama kişisen kişiye değişiyor genelde. Fazla kıskancım, en sevdiklerimi paylaşamam ki internette böyle birşey söz konusu değil rahatım. Müzik delisiyim. Genelde Rock/Metal dinlerim. Heavy metal tercihimdir. Böyle bende aşırı ünlü aşkı yoktur istisnalar dışında. Mesela Emma Watson(çok pis manyağıyım hani ayıkksss asdf.), Emma Roberts, Maggie Grace, Kristen Stewart falan filen oyunculuklarını takdir ettiğim sanatçılardır. Hepsine de bayılırım. Birde benim üçlüm var altın üçlü falan ahah. Onlarda Logan Lerman(kendisini takdir ederim), David Garrett(idol!) ve en güzelini sona sakladım. TF elbette. TF kim, TF kim falan şimdi. Tom Felton efenim başka kim olabilir? Utandım şimdi amaan neyse. Öyle işte efendim, ben böyleyim. Zaten buraya tanıdık biri varsa beni hemen tanır ''Aaa Serena'' falan der. Tanımayan ise tanır zaman geçtikçe, tabi burada olursam. Hoşbuldum diyeyim bari... ^^ Binlerce kere öpücük mucuk!
Charles Crestor
Baş İblis Lilith'in Oğlu Avcı / Cellat
Baş İblis Lilith'in Oğlu Avcı / Cellat
Charles Crestor

Fairy~S || Serena Empty
MesajKonu: Geri: Fairy~S || Serena   Fairy~S || Serena Icon_minitimePtsi Ağus. 29, 2011 9:23 am

Anaa, metalci kız. Görünmüyodu ne zamandır mutlu oldum. Hoşgeldin.
Rosepery Dé Querin

En Belirgin Özelliklik : Orta Dünya

Fairy~S || Serena Empty
MesajKonu: Geri: Fairy~S || Serena   Fairy~S || Serena Icon_minitimePtsi Ağus. 29, 2011 9:32 am

Serenaa, naber k5
Damien Marceau

Damien Marceau

Fairy~S || Serena Empty
MesajKonu: Geri: Fairy~S || Serena   Fairy~S || Serena Icon_minitimePtsi Ağus. 29, 2011 10:27 am

Msnimde ara ara gördüğüm kız. Bayılırız ölürüz sana Serena. Very Happy
Lauretta Chambers

Lauretta Chambers

Fairy~S || Serena Empty
MesajKonu: Geri: Fairy~S || Serena   Fairy~S || Serena Icon_minitimePtsi Ağus. 29, 2011 10:38 am

-Oooo yea ben metalci kız ahah. Metal aşktır, yazmış mıyım başlığa? Neyse ehehm. Hoşbulduk efenim, hoşbulduk.
-Uuuu bebeğim. :K Sana da hastayım şu LOTR aşkına da. :K İyiyim senden senden :K
-Aaa Taha dedim şimdi ama tanıyamadım desem ayıp olur mu? Birde bayılırız ölürüz falan demiş biz o zaman konuştuk mu? Ay tanrım, unutkanlık yaşıyorum şuan. Taha biz bir ara konuşalım senle, yoksa ben kendime gelemeyeceğim-hatırlayamayacağım gibi. Hoşbulduk canım eheh.
Mathias Montaine

Mathias Montaine

En Belirgin Özelliklik : Hogwarts. &&

Fairy~S || Serena Empty
MesajKonu: Geri: Fairy~S || Serena   Fairy~S || Serena Icon_minitimePtsi Ağus. 29, 2011 10:59 am

Nutellacı Büşrayı tanıyor musun Very Happy
Lauretta Chambers

Lauretta Chambers

Fairy~S || Serena Empty
MesajKonu: Geri: Fairy~S || Serena   Fairy~S || Serena Icon_minitimePtsi Ağus. 29, 2011 11:02 am

Elbette o canımsss, bitanem falan. Neden ki? *-*
Mathias Montaine

Mathias Montaine

En Belirgin Özelliklik : Hogwarts. &&

Fairy~S || Serena Empty
MesajKonu: Geri: Fairy~S || Serena   Fairy~S || Serena Icon_minitimePtsi Ağus. 29, 2011 11:06 am

Tamam, o zaman senin admin olduğun site fln vardı değil mi xd
Lauretta Chambers

Lauretta Chambers

Fairy~S || Serena Empty
MesajKonu: Geri: Fairy~S || Serena   Fairy~S || Serena Icon_minitimePtsi Ağus. 29, 2011 11:07 am

Var mıydı? Tanrımm, Taha bir ara msn'den konuşalım biz seninle ahah. Tabi diğer msn adresim varsa konuşamayız o ayrı ehm. *-*
Vivian Mankowitz

Vivian Mankowitz

Fairy~S || Serena Empty
MesajKonu: Geri: Fairy~S || Serena   Fairy~S || Serena Icon_minitimePtsi Ağus. 29, 2011 9:01 pm

Fringe seviyorsan kesin tanışmalıyız, dostum. Dostum dedim bak anında yakınlaşırım böyle, daha tanışmadan o derece. Very Happy
Lauretta Chambers

Lauretta Chambers

Fairy~S || Serena Empty
MesajKonu: Geri: Fairy~S || Serena   Fairy~S || Serena Icon_minitimeSalı Ağus. 30, 2011 2:05 pm

Fringe'i okulda izletmiştiler eheh. Ondan sonra bayıldım izledim falan filen. Ama şu sıralar ara verdiğim için pek dizi takip etmiyorum. Hadi o zaman kaynaşalım canıms falan ahah. Very Happy
Daphne S. Aswang

Daphne S. Aswang

En Belirgin Özelliklik : Nefes alabilmesi.

Fairy~S || Serena Empty
MesajKonu: Geri: Fairy~S || Serena   Fairy~S || Serena Icon_minitimeSalı Ağus. 30, 2011 3:50 pm

Ben Chambers soyadından tanıdım yaaa. Ve aaa Serenaaa, dedim yani. Neyse hoşgeldiiiin. *-*
Ruby Selwyn

Ruby Selwyn

Fairy~S || Serena Empty
MesajKonu: Geri: Fairy~S || Serena   Fairy~S || Serena Icon_minitimeSalı Ağus. 30, 2011 5:53 pm

hoi babe :kaşgöz: Bilirsin belki. Hani şu seni en yakını olarak görür, sanalda bile kıskanır, kargoyla hediye göndermek istedi, telefonunu alacak yakında, Şu kız ya, hani tatlı olan.. O tanıyor seni ve kalp gönderdi <3
Lauretta Chambers

Lauretta Chambers

Fairy~S || Serena Empty
MesajKonu: Geri: Fairy~S || Serena   Fairy~S || Serena Icon_minitimeC.tesi Eyl. 03, 2011 7:39 pm

Hoşbulduk bitaneeem <3
Ruby'i yerimm aşkımss <3

Fairy~S || Serena
1 sayfadaki 1 sayfası