Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rüm.

+3
Margeaux Deschanteh
Lauretta Chambers
Aphrodite Monteque
7 posters
YazarMesaj
Aphrodite Monteque

Aphrodite Monteque

Rüm. Empty
MesajKonu: Rüm.   Rüm. Icon_minitimePtsi Ağus. 29, 2011 1:10 pm

Belki bir zaman bir şekilde Rüm denen kişiyle tanışmış olabilirsiniz. Meb'in de sorunlu olduğumu karneme yansıtması dahilinde Lise 3'e geçtim ve hala şaşkınım. Zaten ufacık bi' şeyim hiç elli etmiyorum yani. Birkaç ay, altı yedi ve ya sekiz ay repeyi bıraktım. Yazın tekrar dönmeme rağmen tek bir sitede takıldım ve çıkmayı pek istemedim. Buraya geldim çünkü WİLLA'YI BENDEN BAŞKASI KULLANAMAZ. Gök ve Es'i de çok severim tabii. İstanbul'da yaşıyorum, lanet olsun ki. Hayalim İzmir'de okumaktır ve büyük çaplı bir sermaye edindikten sonra tek hayalim İsviçre'ye taşınıp Cenevre'de gölün karşısındaki çikolata butiğimi işletip hala sıcak olan çikolatalarımın kokusu içinde ölü bulunmak. Çeşitli nicklerle tanıyor olabilirsiniz beni. Zaten tanıyorsanız Rüm'ü bilirsiniz. Nickleri yazmayacağım. Three Days Grace bana hayat veren ruhtur. Teoman, yenisini duymayacak olsam bile bütün bestelerini yeniymiş gibi dinleyebileceğim bir varlık. Ve bu konuda içim rahatlayacak mı bilmiyorum ama Slim Shady'ye tapıyorum bu aralar. Rockcıyım onu geç metal dinlerim. Ama herkesin tarzı dışında taptığı bir sanatçı vardır. Var mıdır? Her neyse Slim Shady. Marilyn Mason bunlardan sonra gelir. Ville Valo, Bullet For My Valentine, Otep, Apocalyptica -doğru yazamadığıma eminim- ve daha çok dinlerim de. Johnny Depp'le evliyim bu konuda hassasım, Boyd'a falan taparım ama Johnny takıntımı bilir bazı kişiler. Willa Holland dendiğinde hep bir duraklarım ama günlük hayatımda fazla kimse demediği için duraklamıyorum. Onu fazla kişi tanımadığı için çok seviniyorum. O benim. Ben de oyum falan dermişim. Sonra Spartacus dünyadaki en güzel dizilerden kimse inkar edemez. Supernatural'a ikinci kez başladığımdan takıntımı da anlarsınız. Bunların üzerine Pretty Little Liars da izleyen bir kişiliğim. HIMYM, TBBT, Two and A Half Man herkes gibi benimde yerlere yatarak izlediğim dizilerdir. Harry Potter'ı bir anlığına hayatımdan çıkarırsanız o zaman.. Yok bi' dakka hayatım kalmadı filan. HP dışında en sevdiğim film de Kayıp Balık Nemo'dur. İngilizce olarak bile ezbere biliyorum. Bi' e kitaplara gelecek olursak Diz Üstü Edebiyat'ı çok severim. Dün aldığım ama başlamaya fırsat bulamadığım Pinkfreud'u bitirmek için sabırsızlanıyorum. HP serisine 8. kere başladım bu yaz. Zümrüdü'yü okudum en son. İnanmazsanız inanmayın yani lkfd. Yüzüklerin Efendisi'ni okumakda hayatta kendimi taktir ettiğim nadir şeylerden biridir. Zilyon tane seri okuyorum da yazamayacağım. Bu kadardır herhalde. Yo yo, İLGİ BURADA OLMASAN DA DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN! Tamam, öptüm hadi baş baş.
Lauretta Chambers

Lauretta Chambers

En Belirgin Özelliklik : Sessiz, cesur, asi, açık sözlü ve çok bilmiş.

Rüm. Empty
MesajKonu: Geri: Rüm.   Rüm. Icon_minitimePtsi Ağus. 29, 2011 1:14 pm

ASKAAAM <3 Willa onun ayıks millet. Depp'te öyle onunnn. Hoşgeldin bebeeek <3
Misafir
Misafir

Rüm. Empty
MesajKonu: Geri: Rüm.   Rüm. Icon_minitimePtsi Ağus. 29, 2011 1:18 pm

Rüüüm. Esra ben. Şeyden, GH'den. Selamlar.
Margeaux Deschanteh

Margeaux Deschanteh

Rüm. Empty
MesajKonu: Geri: Rüm.   Rüm. Icon_minitimePtsi Ağus. 29, 2011 1:22 pm

Hanimiş de hanimiş benim koca bebeğim işlkjhgfds. Gökçe'yle uzuun süre süre aramamız sonucu bulamadığımız insan. Ve ardından, facebook'ta anasayfada "Rüm" kelimesini görünce direkt o profile daldığım ve dalmamla sohbette "Sen bizim Rüm müsün?" dediğim tapılası varlık, sende çok seviliyorsun ve bunu da biliyorsun sdfghjk. VE SENDE PLL'CİSİN! Yakında Preety Little Liars Rpg açmayı düşünüyorum, senide yönetici yapıcam, zuha. Rp'cilerde var PLLdaşlar daha. Öyle işte, seviyorum öpüyorum <3
Venuse McMillen

Venuse McMillen

Rüm. Empty
MesajKonu: Geri: Rüm.   Rüm. Icon_minitimePtsi Ağus. 29, 2011 1:40 pm

Yazmayı unutmuş ama beni de sever hem de çok sldkg. Ben de onu severim hihi.
River Moon

River Moon

En Belirgin Özelliklik : Fazla hırslı ve soğuk

Rüm. Empty
MesajKonu: Geri: Rüm.   Rüm. Icon_minitimePtsi Ağus. 29, 2011 5:03 pm

Hangi Rüm'sün sen v.v
Mathias Montaine

Mathias Montaine

En Belirgin Özelliklik : Hogwarts. &&

Rüm. Empty
MesajKonu: Geri: Rüm.   Rüm. Icon_minitimePtsi Ağus. 29, 2011 6:52 pm

Hoşgeldin. Smile
Dianne Lewis

Dianne Lewis

Rüm. Empty
MesajKonu: Geri: Rüm.   Rüm. Icon_minitimePtsi Ağus. 29, 2011 6:58 pm

aaa canıms naber. özledim seni. ^^
Aphrodite Monteque

Aphrodite Monteque

Rüm. Empty
MesajKonu: Geri: Rüm.   Rüm. Icon_minitimePerş. Eyl. 01, 2011 6:04 pm

Emma'da hep senin Ser, yine hayretler içindeyim. GH'den Esra inanamıyorum. Zaten temadan anlamıştım sen olduğunu hıh. PLL RPG kalp Es. İlk sen ilksin çünkü kalp. Taha, hoşgördük. Ely, kaç bin tane Rüm tanıyorsun. Hani Rüm bi' de Willa'lı Rüm? Eylöl, seni emesende eklediğimi belirtmek istiyorum oyle. Bi' de s takısını anlayamıyorum. Meraba.

Rüm.
1 sayfadaki 1 sayfası