Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

.:: Paura Lagune ::.

3 posters
YazarMesaj
Paura Lagune

Paura Lagune

En Belirgin Özelliklik : Uyanıkken kabus gördüğünüze sizi inandıran bir insanın en belirginözelliği ne olabilir ki?

.:: Paura Lagune ::. Empty
MesajKonu: .:: Paura Lagune ::.   .:: Paura Lagune ::. Icon_minitimeSalı Ağus. 30, 2011 9:49 pm

.:: Paura Lagune ::. Leighton-leighton-meester-840512_450_200

. : : P A U R A L A G U N E : : .

.:: Paura Marissa Lagune
.:: 15 yaşında.
.:: Venedik, İtalya
.:: Slytherin
.:: V. Sınıf Cadı

. : : K İ Ş İ L İ K : : .

Kibir. Sanırım beni anlatmaya yeter bu kelime. Kibir, yalan ve öfke. Biliyorum, dışarıdan çok tatlı ve sevimli görünüyorum. şu iyilik yanlısı Slytherinliler gibi. Ama hayır, ben en kötünün de kötüsüyüm. Zengin, şımarık ve korkmanız gereken birsiyim ben. Dik kafalıyımdır, hani dinlemem öyle şunun bunun sözünü. İstemediğim sürece. Kara büyüler, entirikalar ve intikam arzusu, işte bunlar beni hayata bağlayan şeyler. Zaten adının anlamı 'korku' olan bir insan nasıl olabilir ki? Bir iyilik meleği mi, kesinlikle hayır!

. : : A Ş K H A Y A T I : : .

Elbette bende her genç kız gibi aşıktım bir zamanlar. Aşka inanır, sevdiğim kişi için ölümü göze alırdım. Ama Hogwarts kabul mektubum geldi sonra, haber alamadım ondan uzun bir süre. Meğer o da Hogwarts'taymış ama beni çoktan unutmuş. O günden sonra bir daha aşık olmadım, olmayı da düşünmüyorum.

. : : A S A : : .

Asamın adı Ölüm Tuzağı. Yirmi yedi santimetre, üç milimetre boyunda ve kırılmaz sertliktedir. En iyi büyücü Avada Kedavra. Sadece sahibine itaat eden ve sadece sahibinin kontrol edebileceği oldukça güçlü bir asa. Bu nedenle beni seçtiğini düşünüyorum zaten. Benim gibi güçlü ve ölümcül bir asa olduğu için.

. : : G E Ç M İ Ş : : .

Baharın kendini en çok belli ettiği bir dokuz nisan sabahı, İtalya'nın en güzel şehri Venedik'te dünyaya geldim. Mükemmel bir ailem vardı. Annemle babam çok iyi anlaşıyorlardı. Ama ben on yaşındayken babam eve başka bir kadınla geldi. O sırada oyun oynuyorddum ben. Bir arkadaşıdır diye düşündüm ve çok da takmadım. Ama sonra babamın odasınan çığlıklar gelmeye başladı. Babama bir şey oldu sandım ve odaya koştum. Babam, kadına sahip oluyordu. Kimseye anlatma dedi bana ama o sırada annem geldi. Doğruca üst kata çıktı ve neler olduğunu gördü. O sırada çok sinirliydim. Kadını hemen attı evimizden. Ben de mutfağa gittim. Bir bıçak aldım elime. Kadın koşarken "Bakar mısınız?" dedim. Kadın bana döndüğünde bıçağı kalbine sapladım. Kadını öldürmüştüm. Hemen onu itekleye itekleye çıkardım evden ve kanallardan birine attım. Bir ay sonra boşandılar annemle babam. Annem evi terk etti ve ben, babamla yaşamak zorunda kaldım.
On bir yaşına girdiğim gün, Hogwarts kabul mektubum geldi. Babam da bir büyücüydü, annem de. Çok şaşırmamıştım açıkçası. Hogwarts'a gidp Seçmen Şapka'yı başıma taktım. Slytherin dedi şapka bağırarak. çok mutlu olmuştum, doğruca Slytherin masasına gittim ve Hogwarts serüvenim başlamış oldu. Yaz tatilinde eve gittiğimde babamın evlenmiş olduğunu öğrendim. Evlendiği kadının bir de çocuğu vardı. Çocuğa hiç ısınmadı kanım. Sonra zaten en nefret ettiğim insan oldu. Evde benim kurallarım geçerken, onun yaptığı pislikler de üzerime kalıyordu. Sonra onunda Hogwarts'ta Slytherin'de olduğunu öğrendim. Onu ne zaman görsem uzaklaşıyordum ordan. Zaten bir üvey kardeşim olduğunu sadece Daphne ve Vivian biliyor.
Şu sıralar da kara büyülere bir takıntım var. Ailemden kopuğum, kendi hayatımı yaşıyorum. İtalya yerine New york'a gidiyorum yaz taillerinde. Orasını daha da bir sevdim zaten. Artık kimse umurumda değil, sadece hayatın tadını çıkarıyorum.

. : : I C O N L A R : : .

.:: Paura Lagune ::. Lm13 .:: Paura Lagune ::. Lm2 .:: Paura Lagune ::. Leight .:: Paura Lagune ::. Leighton3
.:: Paura Lagune ::. Meestericon1 .:: Paura Lagune ::. Meestericon2 .:: Paura Lagune ::. Leighton-5 .:: Paura Lagune ::. Leighton-4
.:: Paura Lagune ::. LeightonMeesterIcon5 .:: Paura Lagune ::. LeightonMeesterIcon6 .:: Paura Lagune ::. LeightonMeesterIcon11 .:: Paura Lagune ::. LeightonMeesterIcon12

En son Paura Lagune tarafından Paz Eyl. 11, 2011 1:19 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Paura Lagune

Paura Lagune

En Belirgin Özelliklik : Uyanıkken kabus gördüğünüze sizi inandıran bir insanın en belirginözelliği ne olabilir ki?

MesajKonu: Geri: .:: Paura Lagune ::.   .:: Paura Lagune ::. Icon_minitimeSalı Ağus. 30, 2011 9:51 pm

İ L İ Ş K İ L E R

.:: Paura Lagune ::. Dianna89
Vivian Mankowitz, Kardeşten de yakından daha yakın kısacası vazgeçilmez
Vivian, benim tatlı arkadaşım. Ayaklarımın yere basmasını sağlayan ve aşırı derecede yükselmemi engelleyerek başımı beladan uzak tutabilen yegane insan. Sanırım doğduğumuz günden beri beraberiz Vivian'la. Beraber büyüdük, koştuk, eğlendik. Bir gün Vivan'lara gttiğimde Hogwarts mektuplarımız aynı anda geldi. Aynı binaya seçilince çok sevindik. Ama Vivian hala aynı. Bense tam bir Slytherinliyim. Yine de onu seviyorum, o benim ilk arkadaşım.

.:: Paura Lagune ::. Blakeycopy
Daphne S. Aswang, Kardeşten de yakından daha yakın kısacası vazgeçilmez
Daphne, bana özgürlüğü aşılayan insan. Çetenin en değerli taşısın sen. Çok vıcık vıcı kkonuşacağım özür dilerim ama seni çok çok çok seviyorum. Onca bulanığın yanında insan çıldırıyor ama, seninle gidip bir şeyler içmek, dans etmek bana çok iyi geliyor. Sen de benim gibisin. Biz ciddi ciddi yılanız. Ama yılanlar birbirine güvenirler değil mi, bu nedenle benim için bir tanenin de bir tanesisin.

.:: Paura Lagune ::. Icon3
Dianne Lewis, Benden hoşlanmayan ama tarafımdan nötr
Merhaba Dianne. Biliyor musun, hariak bir Slytherinli oalbilirsin. Tek yapman gerken görgü ve zarafeti biraz azaltmak. Benim tavırlarımı sevmediğinin farkındayım ama gözlerinde beni merak eden o bakışı sık yakalıyorum. Biliyor musun, gözümde sıfır olsan da belki ileride kaynaşabiliriz. Ve biliyorsun bu sadece sana kalmış.

.:: Paura Lagune ::. 006g49y1
Venuse McMillen, Yüksek dozda nefret
Kaylee ile çok yakın arkadaşmışsınız Venüs. Tüh, oysa ki sende mükemmelik hamuru vardı. Biliyor musun, kendini harap ediyorsun. Arkadaşlarını ayıklasan bunların hiçbirini yaşamazsın. Hufflepuff olman yazık oldu, çünkü gözlerinde liderlik ışıltısını görebiliyorum ama bu şu gerçeği değiştirmez, senden nefret ediyorum!

.:: Paura Lagune ::. 25482_1260387439_100_100
Kaylee || Claire Woodsen, Nefret ve acıma duygusu
Marhaba Kaylee. Hufflepufflu, bulanık ve beni kendisine dost edinmeye çalışan gerizekalı. Sen bir büyücü olmayı hak etmiyorsun Kaylee. Başarılısın ama bir bulanık oluşun seni engelliyor, sana acıyorum. Merhaba Clarie. Senden nefret etmem için Gryffindorlu olman yeterli. Sen ve ikizin nesiniz siz ya? ne sanıyorsunuz kendinizi? Beni başınıza bela etmeyecektin. Kendin kaşındın, savaş zamanı.

.:: Paura Lagune ::. 83
Carmella Decartius, Aşırı dozda nefret ve korku
Porfiria hastasıydın galiba, yarı vampir gibi bir şeysin değil mi Carmella? Senin bana olan gıcığın neydi söyler misin? Neden beni kendine kurban olarak belirledin? Madem o kadar kana susamıştın bir kan bankasına gitseydin. O geceyi asla unutmayacağım. Sonunda seni itemeseydim eğer neler olacağını düşünemiyorum bile. Ölümden bile senden korktuğum kadar korkmuyorum Carmella. Korkmakla beraber tiksiniyorum da senden. Benden uzak durmaya devam et, yüzünü bir daha görmek istemiyorum.

.:: Paura Lagune ::. Taylor-taylor-kitsch-1035656_100_100
Klaus Matthew Miller, Aşırı yüksek dozda nefret ve öldürme isteği
Merhaba hayatımı mahveden adam. Ailemin en değerli varlığı bendim, özellikle de babamın. Ama sen geldin ve her şeyi mahvettin. Senin yaptığın tüm pislikler benim üzerime kaldı. Sen pisliği tekisin. Babam kör olmalı. Bizim iyi anlaşacağımızı düşünüyorlar hala biliyor muydun? Tabii ki hayır! Aileden atılmama ramak kaldığını biliyor muydun? Tabii ki hayır! Benden olabildiğince uzak dur, kimseyle konuşma çünkü senin gibi bir pisliğin kardeşi olduğum gerçeğinin bilinmesini istemiyorum. Bu benim hayatım, burada benim kurallarım geçer, bu nedenle çeneni kapa ve benden uzak dur!

.:: Paura Lagune ::. Ashley-Benson-Icons-television-14480375-100-100
Claudia O'dell, Minnet duyulan ve tarafımdan nötr
Bayan O'dell, benim tam zıttım özellikleri taşıyorsunuz ama yine de size minnet duyuyorum. Carmella'nın bana saldırdığı gece kan kaybından ölebilirdim, ama şanslıymışım ki siz oradaydınız. Benimle beraber St. Mungo'ya cisimlendikten sonra, boynumdaki yaraya pansuman yapıpı toparlamasını sağladınız. Size hayran değilim ya da sizi örnek aldığım birisi konumuna sokmadım. Benim karakterim için fazla iyimsersiniz. Ama yine de çok teşekkür ederim. Hayatımı kurtardınız.

.:: Paura Lagune ::. ABF049
Perdita de Fiore, Sevilmeyen tavırlar
Perdita, ben bir Slytherinliyim ve senin de anladığın gibi ben eski kafalı bir Slytherinliyim. Sen bana ne kadar dostça yaklaşsan da olmuyor. Belki de seni sevmememin nedeni babamın ikinci eşine benziyor olmandır. Onu öldürmüştüm. Benim herhangi bir insanın var oluşuyla bir sorunum yok, bunu anla. Ben senin mükemmel arkadaşların gibi cici-bici birisi olmayacağım. Bu nedenle ayağını denk al!

En son Lillian Chanell Alondra tarafından Paz Eyl. 04, 2011 9:13 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Paura Lagune

Paura Lagune

MesajKonu: Geri: .:: Paura Lagune ::.   .:: Paura Lagune ::. Icon_minitimeSalı Ağus. 30, 2011 9:52 pm

::..::
Claudia O'dell

Claudia O'dell

En Belirgin Özelliklik : Fransa

MesajKonu: Geri: .:: Paura Lagune ::.   .:: Paura Lagune ::. Icon_minitimePaz Eyl. 04, 2011 6:04 pm

.:: Paura Lagune ::. Ashley-Benson-Icons-television-14480375-100-100
Carmella'nın sana saldırdığı gece, ben de o çevrede bulunuyormuşum. Carmella gittikten sonra seni alıp hemen St. Mungo'ya cisimlenmişim ve orada seni tedavi etmişim, pansuman yapmışım.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: .:: Paura Lagune ::.   .:: Paura Lagune ::. Icon_minitimePaz Eyl. 04, 2011 7:30 pm

.:: Paura Lagune ::. ABF049
Lillian, kızımıza şu Slytherinlerin klasik ‘A, Hufflepuff. Hıh.’ tavrıyla yaklaşsa da Perdita olayı mümkün olduğunca düşmanlığa bağlamamaya, dostça -belki de fazla dostça- bir havayla çözmeye çalışıyor ama yaklaşımı ters tepiyor gibi. (‘Biliyorum, ailen muhtemelen küçük yaşta sana muggleların insandan sayılmayacağını söylemiş olmalı ve hepimiz ailemizin doğruyu söylediğine inanmak isteriz, bunu anlayabilirim. Binamı küçümsediğini de görebiliyorum ama yine de, varlığım seni normal şartlar altında bu kadar rahatsız etmemeli. Evde her şey yolunda mı, Lillian?’)
Ehem, işte böyle bir şeyler falan. Perdita'nın ilanında hafiften konuşmuştuk gibi. *-*
Paura Lagune

Paura Lagune

MesajKonu: Geri: .:: Paura Lagune ::.   .:: Paura Lagune ::. Icon_minitimePaz Eyl. 04, 2011 9:16 pm

Lejant Güncellendi.
..................................................
Claudia O'dell demiş ki:
Carmella'nın sana saldırdığı gece, ben de o çevrede bulunuyormuşum. Carmella gittikten sonra seni alıp hemen St. Mungo'ya cisimlenmişim ve orada seni tedavi etmişim, pansuman yapmışım.
Ekledims.

Perdita de Fiore demiş ki:
Lillian, kızımıza şu Slytherinlerin klasik ‘A, Hufflepuff. Hıh.’ tavrıyla yaklaşsa da Perdita olayı mümkün olduğunca düşmanlığa bağlamamaya, dostça -belki de fazla dostça- bir havayla çözmeye çalışıyor ama yaklaşımı ters tepiyor gibi. (‘Biliyorum, ailen muhtemelen küçük yaşta sana muggleların insandan sayılmayacağını söylemiş olmalı ve hepimiz ailemizin doğruyu söylediğine inanmak isteriz, bunu anlayabilirim. Binamı küçümsediğini de görebiliyorum ama yine de, varlığım seni normal şartlar altında bu kadar rahatsız etmemeli. Evde her şey yolunda mı, Lillian?’)
Ehem, işte böyle bir şeyler falan. Perdita'nın ilanında hafiften konuşmuştuk gibi. *-*
Ekledim, bir de biraz değişik bir şey kattım. Hoşuna gitmeyen bir yer varsa söyle değiştiririm.

Charles Crestor
Baş İblis Lilith'in Oğlu Avcı / Cellat
Baş İblis Lilith'in Oğlu Avcı / Cellat
Charles Crestor

MesajKonu: Geri: .:: Paura Lagune ::.   .:: Paura Lagune ::. Icon_minitimePaz Eyl. 04, 2011 9:47 pm

Benden bu kadar nefret ettiğini bilmiyordum küçük kardeşim Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: .:: Paura Lagune ::.   .:: Paura Lagune ::. Icon_minitimePaz Eyl. 04, 2011 10:23 pm

Lillian Chanell Alondra demiş ki:
Lejant Güncellendi.
..................................................
Claudia O'dell demiş ki:
Ekledims.

Perdita de Fiore demiş ki:
Ekledim, bir de biraz değişik bir şey kattım. Hoşuna gitmeyen bir yer varsa söyle değiştiririm.

Perdita biraz tırstı ama sevdim yani ben. xD
Paura Lagune

Paura Lagune

MesajKonu: Geri: .:: Paura Lagune ::.   .:: Paura Lagune ::. Icon_minitimePtsi Eyl. 05, 2011 10:23 am

Charles Crestor demiş ki:
Benden bu kadar nefret ettiğini bilmiyordum küçük kardeşim Smile
Ama içten içe seviyor yani, bırak kendimi kandırıyım abicim Very Happy
Bu arada beğenmene sevindim Perdita

.:: Paura Lagune ::.
1 sayfadaki 1 sayfası