Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eceem.

+2
Melanie Lenard
Esmeralda Salvatrice
6 posters
YazarMesaj
Esmeralda Salvatrice

Esmeralda Salvatrice

Eceem. Empty
MesajKonu: Eceem.   Eceem. Icon_minitimeC.tesi Eyl. 10, 2011 9:06 pm

Herkese selam diyerek klasik girişimizi yapalım. Adım Ecem. On altıma girmeme sayılı günler kaldığını söyleyebilirim. İstanbul da yaşamaktayım ama aslen Ankaralıyım. Üniversitede de oraya ya da Eskişehir'e gitmeyi hedefliyorum. Malum Güzel Sanatlar - İç Mimarlık hedefleyince insan. Her neyse. Ecc diyorlar aslında öyle de tanınırım. Nerede bir Freja Feodora gördüyseniz o benimdir. Bunun dışında Esmeralda, Desdemona ve Sonya olarak da gören varsa o benim. Imm... Rock ve Metal ağırlıklı dinlerim lakin Leman Sam'ın yeri çok ayrıdır. Ah bi de biraz biraz Zeki Müren'in. Bi de Halil Sezai'nin. Evanescence, HIM, Slipknot, Stone Sour, Papa Roach, Mudvayne, Three Days Grace, Iron Maiden, Opeth, Whitesnake, Alice Cooper, Led Zeppelin, Epica, Within Temptation, Coldplay, Adele, A Perfect Circle, Nickelback, Rammstein, TNK, Çilekeş, Gece, Şebnem Ferah falan falan falan... Baya bi saydım bunları dinlerim işte ve hatta daha fazlasını da aklıma gelenler bunlar. Diziye gelirsek acayip derecede Spartacus düşkünüyümdür. Okul yoğunluğunu ezip geçip sadece bu diziyi takip etmişimdir. Tabi bi de sonradan başımıza Game of Thrones çıktı. Bitirdiğim gibi kitabına başladım. 130 gibi bi şeydeydim sanırsam. HIMYM, One Tree Hill, Merlin falan bunları da takip ediyorum. Sevdiğim filmleri saysam ohoo... O yüzden onu bırakıyorum. Sonracığımaaa... Kurgu ve tanıdıklarım vasıtasıyla geldiğimi söyleyebilirim. Buradan Gökçe'ye bir daha teşekkür ederim. Melek - Şeytan ilişkisine merak salmış biri olarak, bol bol bu ilişki üzerine kitaplar okumaktayken bu siteyi oluşturması beni çok sevindirdi. Bir de son olarak tanıdığım herkese bol bol selamlar, tanışmak isteyen herkese de merhaba, bekleriz. Çok uzun konuştum yine o yüzden kaçıyorum ehe.
Melanie Lenard

Melanie Lenard

Eceem. Empty
MesajKonu: Geri: Eceem.   Eceem. Icon_minitimeC.tesi Eyl. 10, 2011 9:45 pm

Halil Sezai her şeydir, buradan Berkay'a selam olsun asdfghlkj. Şu son günlerde mimarlığa merak salmış durumdayım aşırı derecede artık nereye gider bu bilemiyorum. Dinlediğimiz kişilerin ve grupların çoğu uyuyor ne güzel. Böyle meleklere takmış bir insan olarak son söylediklerin üzerine çok çok teşekkür ederim canım. Bu arada hoşgeldin aramıza o kadar geniş bir aile olmasak da.
Melanie Lenard

Melanie Lenard

Eceem. Empty
MesajKonu: Geri: Eceem.   Eceem. Icon_minitimeC.tesi Eyl. 10, 2011 9:46 pm

*Flood, ay çok resmi kaçmış bu mesaj.
Esmeralda Salvatrice

Esmeralda Salvatrice

Eceem. Empty
MesajKonu: Geri: Eceem.   Eceem. Icon_minitimeC.tesi Eyl. 10, 2011 9:58 pm

İncir Reçelinden sonra büyük bi zevkle dinlemeye başladım Halil Sezai'yi. Evet Berkay da sever diye hatırlamışlığım var. Her neyse. Mimarlık güzeldir ya, hakkaten güzeldir. Ben Güzel Sanatlardan girmeyi hedefliyorum gerçi ama bakalım nereye gidecek. Yeniden çizimlerimle haşır neşir oldum ve önümdeki iki sene boyunca da olacağım sanırım. Ortak yanlarımızın olmasına da çok çok sevindim ve ne demek canım ne kadar teşekkür etsem sana az. Benim mesajımda çok resmi oldu hemen o moddan kurtuluyorum o zaman ehe. Hoşbuldum Gökçeciim.
Mathias Montaine

Mathias Montaine

En Belirgin Özelliklik : Hogwarts. &&

Eceem. Empty
MesajKonu: Geri: Eceem.   Eceem. Icon_minitimeC.tesi Eyl. 10, 2011 11:11 pm

Hoşgeldin. :G
Galynhtias Maurice

Galynhtias Maurice

Eceem. Empty
MesajKonu: Geri: Eceem.   Eceem. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 9:54 am

Bu kızla hobilerimiz aynı lan. Sevdiğimiz şarkılar falan. Ben getirdim sayılır falan da. Baktım takımı yok onu da yapıcam. Ve sonunda benim olucak eeheh. Eve de dönüyormuş repe de yazarız. Kısaca hoşgeldin ciciim <3
Esmeralda Salvatrice

Esmeralda Salvatrice

Eceem. Empty
MesajKonu: Geri: Eceem.   Eceem. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 6:13 pm

Hoşbulduk Hayden diyesim geldi şuan of neyse yani. Hoşbulduk Tahaa.
Yazarız tabi rp canım. Maalesef eve döndüm zaten de, hoşbulduk Egeciim, sağol.
Margeaux Deschanteh

Margeaux Deschanteh

Eceem. Empty
MesajKonu: Geri: Eceem.   Eceem. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 6:32 pm

Merhaba merhaba merhaba diyerek dalıyorum işlkjg. Gerçekte gördüğüm birinin gerçekte gördüğü biri olmaktadır Ecem işlhg. İşte ben bunu bile sayıyorum, düşünün yani, buralarda ne yalnızlık çekiyorum rp'ci insanlar konsuunda işljg. Neyse, kuzenimin okulunda okuyor bu tatlı insan, çekiştirin beni, olur mu sjhgskhf. Abbey ile kesinlikle bütünleştirdiğim insandır kendisi ayrıca. Destiny'min de ablasıdır işlkjg. Öyle hani, Ecem'i çok severiz biz. Birde, hala gülerek anıyorum bunu, adını Ecc diye gördüğümde yaklaşık bir hafta boyunca adını Ece diye düşünmüştüm. Evet, hala gülüyorum. HOŞGELDİN ECEEEM! <3
Esmeralda Salvatrice

Esmeralda Salvatrice

Eceem. Empty
MesajKonu: Geri: Eceem.   Eceem. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 10:11 pm

Şeymaya falan okul bi açılsın direk uçucam zaten Esra Esra diye diye haha. Abbey'i de alıp getiriyorum buraya Freja'mı hiç merak etme sen. Bol bol ablalık yaparım karakterlerine daima ahahaha. Bak ben bu Ece muhabbetini bilmiyoduum. Olsun geç olsun da güç olmasın .p Ben de seni çok seviyorum tatlım beniiim. Hoşbulduuk.
Lauretta Chambers

Lauretta Chambers

En Belirgin Özelliklik : Sessiz, cesur, asi, açık sözlü ve çok bilmiş.

Eceem. Empty
MesajKonu: Geri: Eceem.   Eceem. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 10:33 pm

Eceeem hoşgeldiin. Pek konuşmayız ama seni bayağıdır tanıyorum gibi. Hiç değilse bir sene oldu olacak ehe. Çok ortak noktamız var özellikle de müzik konusunda. RHCP dinliyor musun merak ettim ama ehem bir de diziler falan ortak yönümüz galiba. Neyse hoşgeldin canımmm. :H
Esmeralda Salvatrice

Esmeralda Salvatrice

Eceem. Empty
MesajKonu: Geri: Eceem.   Eceem. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 4:39 pm

Serenaa haklısın pek konuşmayız ama bir senedir birbirimizi tanıyoruz. Ortak yönlerimiz olmasına sevindim ve RHCP dinlenmez mi allah aşkına? Süper bi dönüş yapmışlar bi de oy oy... Ehe. Hoşbulduk canım, sağool. (:

Eceem.
1 sayfadaki 1 sayfası